Soutěže

Letní soutěž o dvojici knih – srpnový vítěz dostane Plíseň.

A Ódinovo dítě taky.

V létě se bude komentovat!

Jak už víte z květnového videa, v červenci a srpnu půjde o Ódinovo dítě, Plíseň, Kostičas a Vidořád.

Vítězka červencového kola si vybrala knihy od Samanthy Shannon, srpnový vítěz tedy získá dvojici knih od Siri Pettersen.

Losování červencového kola najdete ve videu pod tímto textem.

Pravidla:

  • Komentujte, ale prosím smysluplně. Počítají se všechny komentáře k věci (tzn. odpověď na otázku, váš názor na knihu, nesouhlas s tím, co tam píšu apod.), které se na tomto webu objeví v průběhu července 2020, respektive srpna 2020 (od 1. do 31. dne v měsíci včetně).

  • Vítěz bude vylosován ze všech smysluplných komentářů daného měsíce, ale pokud mě nějaký komentář zaujme, vyhrazuji si právo ho ocenit zvláštní cenou.

  • Za každý komentář k unikátnímu článku se komentující dostane do slosování, a to do maximálního počtu 5 (takže více komentářů nebo odpovědi na stávající vlákno se nezapočítávají pro další výskyt v losování).

  • Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé webu Knižní banket. Registrovat se můžete v horní části webu (pouhé upsání se do newsletteru bez registrace neumožňuje získat přístup ke komentářům a tudíž ani k této soutěži).

  • Pro účely předání výhry musí výherce poskytnout svou poštovní adresu, nebo souhlasit s osobním předáním v Praze. Zasílám pouze na území České republiky, ale je možné se domluvit na odloženém odeslání nebo předání (např. plánovaný výlet do Prahy na podzim, studium v Česku od zimního semestru apod.).

  • Vyhrazuji si právo nevhodné komentáře, spamy a očividnou snahu dostat se vícekrát do soutěže mazat, případně daného komentujícího vícekrát do slosování nezapojovat.

Máte dotaz? Nejasnost? Napište mi.

Pokud se v pravidlech vyskytne očividná chyba, mohou se v průběhu měnit, ale základ je jasný: chci vaše smysluplné komentáře!

Minulá soutěž: únor – červen 2020

Ještě starší soutěže

  • White Facebook Icon

Co se tak upsat do newsletteru?

© 2019–2020 Alena Tománková, Česko. alena@kniznibanket.com Proudly created with Wix.com