© 2019 by Aya.

Proudly created in 2015

with Wix.com

Czech Republic

  ​Česko

  Nové začátky, rychlé konce

  23.4.2018

   

  Vydržela jsem měsíc nevytvořit nový příspěvek na blog. Je čím se chlubit?

   

  Spíš ne. Vzdala jsem své snahy vydělávat sama na sebe a přihlásila se do zaměstnání. Mám štěstí, našla jsem práci v oboru, který mě zajímal, i když jen okrajově, a vzhledem k nedostatku zkušeností mám možnost se rychle rozvíjet. Pokroky jsou znát každý den. Nebo spíš týden — jedná se totiž o práci redaktorky specializovaného marketingového týdeníku. Zároveň je to činnost slušně placená, takže odhlédnu-li od jména, které mě platí, mám šanci se poměrně rychle finančně stabilizovat.

   

  A teď ta neradostná stránka věci: únava. I když nechodím do práce 9-5 a moje pracovní dny se blíží spíš šesti hodinám, vyjma pátku, kdy je uzávěrka, pro únavu prakticky nestíhám jiný život. Spánek 9 hodin není nic ojedinělého, číst prakticky nemůžu, protože to dělám celou dobu v práci a čtení tak přestává být relaxací. Aspoň, že mám ty audioknihy. Jenomže nemůžu ani psát, a to ani vlastní recenze, se kterými jsem ve skluzu, ani reporty ze skvělých akcí, na kterých jsem tento měsíc byla, a Zeedee také strádá.

   

  V pátek jsem od editorky slyšela památnou větu: "Buď si zvykneš, nebo si nezvykneš." A to, myslím, vystihuje vše. Naštěstí máme ty zkušební lhůty, které nám umožňují si zvyknout. A nebo taky ne.

   

   

   

  A teď trochu toho sebemrskačství 😉 odkládaná práce blogového typu:

  • Reportáž ze skvělé akce Jakuba Book’s Calling Instameet vol.3

  • Povídání o Book Clubu, možná ještě lepším, pořádaným tím stejným Jakubem, jehož hlavním hostem byla B. A. Paris

  • Přepis rozhovoru s B. A. Paris, který jsem s ní vedla o den později, jelikož přiletěla do Prahy kvůli stávce s několikahodinovým zpožděním — pro Zeedee

  • Povídání o Měsíčních kronikách, které jsem konečně a s notnou dávkou utrpení dočetla

  • Recenze audioknižní novinky Petry Soukupové Nejlepší pro všechny a Kotletovy Rázové vlny, závěru postapokalyptické trilogie Spad.

   

  Začínám číst:

  Proboha nic! V Goodreads Challenge jsem o 10 knih napřed, dám si oraz!

  Ale začínám poslouchat Kruh od Eggerse a také Norskou mytologii od Gaimana 😊

   

   

  Please reload

  Výhodné počtení

  Velká lež, velký podfuk a ještě větší podfuk – tři...

  August 23, 2019

  1/5
  Please reload

  Archivní počtení
  Please reload

  Tagy