© 2019 by Aya.

Proudly created in 2015

with Wix.com

Czech Republic

  ​Česko

  Dvě nové knihy a čtenářská výzva

  12.1.2016

  Dnes jsem se konečně dostala k sepsání komentáře na Inkoustové srdce dočtené ještě v loňském roce. Taková dávka napětí potřebovala řádně odležet (to byl vtip). Váhala jsem, jestli ji zařadit mezi dětské nebo fantasy. Nakonec zvítězila druhá kategorie. Proč, to se dočtete na patřičném místě.

   

  Druhou novou recenzí je Skála, audiokniha, kterou jsem doposlouchala teprve nedávno. Bez dvou dnů měsíční utrpení, které se teprve v posledních dvou hodinách změnilo ve čtenářsko-posluchačský zážitek, má asi nejlepší znělky dělící kapitoly, jaké jsem zatím ve svých audioknihách slyšela. Herecká a redaktorská práce jsou perfektní, což ovšem nemůžu říct o samotném příběhu. Co se mi nelíbilo, se dozvíte v článku.

   

  Účastním se čtenářské výzvy zvané Rok variability 2016. Rozhodla jsem se pro ni založit vlastní stránku, na kterou se dostanete odkazem v sekci Knihy nebo v pravém dolním rohu tohoto webu. Zatím je víceméně prázdná, ale již brzy se zde objeví první letošní vyzývavá recence. Do roka a do dne, tedy počátkem příštího roku, potom přesunu tyto recenze do jejich kategorií. Zatím je však budu pouze sdružovat na této jedné stránce (a také samozřejmě v profilu na Goodreads).

   

  Začínám poslouchat druhý díl Mycelia, který vyšel krátce před Vánocemi. Vzhledem k tomu, že mě teď čeká spousta odborného čtení, bude to nejspíš jediná beletrie, ke které se v následujícím měsíci dostanu.

   

  Please reload

  Výhodné počtení

  Velká lež, velký podfuk a ještě větší podfuk – tři...

  August 23, 2019

  1/5
  Please reload

  Archivní počtení
  Please reload

  Tagy