© 2019 by Aya.

Proudly created in 2015

with Wix.com

Czech Republic

  ​Česko

  Skandál! A co dál?

  23.9.2016

  Navazuji na svůj předchozí příspěvek, Pravidla pozitivního trollingu. Možná vás zajímá, co bylo dál, a možná se stejně jako já pobavíte.

   

  Zveřejnění článku ve skupině Knižní blogeři jsem nějakou dobu zvažovala, přeci jen mi to připadalo jako kopnutí do vosího hnízda, takže následná návštěva úlu hrozila žihadlem. Nakonec jsem se ale odhodlala.

   

  Kupodivu můj příspěvek ve skupině získal docela dost pozitivních hodnocení, pouze jedno vyloženě negativní a jedno tak napůl. Věděla jsem, že dříve či později se donese i ke zmiňovaným blogerkám. Nenechaly mě na pochybách dlouho. Zareagovaly.

  Kvůli dvěma lidem byla soutěž ukončena předčasně. Nevím ale jestli jsem to já a Josef #1 nebo já a Daniel Dočekal, autor poněkud kousavého blogového příspěvku. Každopádně jsme minimálně dosáhli toho, že zveřejněné e-maily soutěžících byly ze zdi stránky Světa mezi řádky staženo.

   

  Blogerky si ovšem neodpustily dle mého poněkud dětinskou reakci typu: našly jsme ti jinou soutěž, která taky porušuje pravidla, pusť se do nich. 

   

  A víte co? Pořadateli zmíněné soutěže, kulturnímu magazínu Fantom, jsem opravdu napsala. Na jejich odpověď jsem sice čekala celý den, ale dostala ji: "Dobrý den, děkuji za upozornění. Při dalších soutěžích se budeme řídit novými pravidly. S pozdravem Fantom". 

   

  Přímo na facebookové stránce Světa mezi řádky se blogerky vyjádřily k nastalé situaci hned dvěma příspěvky. V prvním z nich nám za negativní reklamu, ze které mají upřímnou radost.

   

  Já jsem si pro změnu neodpustila informovat o tomto "úspěchu" zainteresovaného Daniela Dočekala, který na Twitteru doproručil nastudovat článek TIP#368: Platí „špatná reklama, taky reklama“?, ze kterého tak nějak vyplývá, že děkovat za to, co se semlelo, až tak pozitivní vlastně není.

   

  Během půl hodiny přibyl druhý příspěvek, ve kterém blogerka Chensie označuje vlastní dílo za bahno, které je potřeba vykydat, načež se omluvila za "nepříjemné aktivisty".

  Nemám potřebu, aby se za mě někdo omlouval. Jestli jsem považována za aktivistu, OK, proti tomu nic nenamítám, a jestli je vám pravda nepříjemná, asi byste si měli zamést před vlastním prahem (či vykydat své bahno). Pravidla nejsou od toho, aby se porušovala. Jedete-li po magistále 70 km/h, dostanete pokutu, a nemůžete se vymlouvat na to, že to přeci dělají všichni. Nedělají, protože dostanou pokutu. V případě Facebooku se pouze hřeší na tom, že sám Facebook si toto nehlídá a že lidé takové příspěvky nenahlašují.

   

   

   

   

  A vůbec, kašlete na spory, Samantha je v Praze, tak přijďte na CONiáše!

  Please reload

  Výhodné počtení

  Velká lež, velký podfuk a ještě větší podfuk – tři...

  August 23, 2019

  1/5
  Please reload

  Archivní počtení
  Please reload

  Tagy