© 2019 by Aya.

Proudly created in 2015

with Wix.com

Czech Republic

  ​Česko

  O nových knihách (a že jich není málo)

  8.4.2016

  V posledních dnech jsem trochu nakupovala. A taky mi přišla objednávka z Amazonu (ale o tom byla zmínka už v minulém příspěvku). Mými novými přírůstky jsou tedy tyto:

   

  Úklony a úklady jsem do své sbírky pořídila po té, co jsem za jediný den (neděli) přečetla celý první díl Tak trochu jiného penzionátu, Etiketu a špionáž.

   

  Knihu Jak (ne)být divný na netu do Felicie Day jsem si původně kupovat nechtěla, protože už ji mám v originálním znění bez českých titulků. Vnitřní hlásek mi však nedovolil z knihkupectví odejít, aniž bych aspoň nenahlédla. A pak už nebylo cesty zpět. Ne, nemohla jsem ji tam nechat.

   

  Za poslední týden jsem dočetla Nejkrásnější, tedy tří a půltý díl Měsíčních kronik (při re-readingu jsem přeskočila Cress s poněkud více stranami) a rozečetla Den trifidů. Pomalu se prokousávám Whole30, kniha je to sice pěkná, ale psaná americkým stylem - každá informace pětkrát překousaná, přeříkaná. Program jsem předevčírem ukončila, teď navazuji postupnou zařazovací fází, takže je asi na čase knihu konečně dočíst :-)

   

   

   

   

   

   

   

   

  Please reload

  Výhodné počtení

  Velká lež, velký podfuk a ještě větší podfuk – tři...

  August 23, 2019

  1/5
  Please reload

  Archivní počtení
  Please reload

  Tagy