© 2019 by Aya.

Proudly created in 2015

with Wix.com

Czech Republic

  ​Česko

  O knižním veletrhu a audioknihách

  20.5.2015

  Letos opět nebyl Svět knihy zproštěn mé přítomnosti. Se střídmým rozpočtem asi 1 200 Kč jsem se rozhodla ušetřit za parkování a nechat auto ve křoví (a doufat, že si ho nikdo nevšimne), ušetřit za vstup a nechat se protáhnout dovnitř kolegyní, a ušetřit na občerstvení přinesením vlastní svačiny, která ovšem souhrou okolností zůstala v autě.

   

  A zatímco loni jsem odcházela smutná, že se mi nepodařilo ulovit audioknihu Atlas mraků, jelikož stánek uklidili, než jsem se k němu stihla vrátit, letošní úlovek byl vskutku skvostný. Kromě dárku pro mámu (kalendář paní Brožové), pro partnera (Hrabě Nula), knihy, o které jsem ani nedoufala, že česky vyjde (Hudba ticha), a dvou cestovních průvodců (Japonsko a Kréta), se mnou v batohu odcházely i dvě audioknihy a kupon na stažení třetí (Vím, že máš duši, Zmizelá a cosi od Adlera Olsena).

   

  A tak jsem si uvědomila, že můj knižní blog by zasloužil novou oblast zájmu, jelikož audioknih mám na svém kontě už taky pár. Jen namátkou: Atlas mraků (koupila jsem si ho na výletě o tři měsíce později), Mycelium (z CONiáše), trilogii Hunger games (protože se mi do čtení té tlustobichle prostě nechtělo), Inferno (bylo v akci a nečetla jsem). Nyní mám již delší dobu rozposlouchané Letopisy Narnie.

   

  V sekci Knihy se tedy objeví záložka Audioknihy, kam se vynasnažím přidat i nějaké ty recenze, jelikož audiokniha má mimo příběhu i svého vypravěče, což je rozhodně nový rozměr pro kritiku.

  Please reload

  Výhodné počtení

  Velká lež, velký podfuk a ještě větší podfuk – tři...

  August 23, 2019

  1/5
  Please reload

  Archivní počtení
  Please reload

  Tagy