top of page

Jak jsem četla v prosinci

Ještě než se pustíme do celoročního zhodnocení, nových předsevzetí a žebříčků nej knih, cítím potřebu ohlédnout se samostatně za prosincem. V něm jsem se zaměřila především na dočítání rozečteného a audioknihy – těch bylo více než všemožných knih dohromady, tedy 6 audio kousků, 3 knihy a 2 komiksy. Taky v mé sbírce přibylo více než 20 nových knih a Vánoce toho nebyly zdaleka jediným viníkem (více v chystaném videu).


Svou celoroční Goodreads challenge jsem splnila, dokonce o 3 knihy přesáhla, ale v oblasti osobních cílů zaostávám. Nejhůř je na tom knihovna, kde se mi počet aktuálně vypůjčených knih dokonce zvýšil.


Nesplnila jsem své předsevzetí ve slovenských knihách a pratchettovkách, zato jsem ale ještě na Silvestra dokončila Audioknižní výzvu Audiolibrixu poslechem knihy Emil Běžec. Letos se určitě zúčastním znovu.


Dočtenými knihami tedy jsou:

  • Snílek neznámý

  • Ve stínů Říše

  • Postrach Jižních teritorií (Témeř ctihodná liga pirátů #2)


Komiksy Mera: Proti proudu a Moje hrdinská akademie #1 – o obou se chystám zmínit v připravovaném komiksovém speciálním videu.


Audioknihy:Pro mnoho lidí jsou vánoční svátky časem na čtení, pro mě se ukázaly jako čas na natáčení videí. Mám proto celkem dost materiálu, který teď čeká na sestříhání. Pokud vás tedy zajímá i tato část mé práce, nezapomeňte kliknout na odběr mého YouTube kanálu.


And that's all folks! Příště už to bude o ročním zhodnocení a potom hurá vstříc novému čtecímu roku.


 

10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page