Březen, do karantény vlezem

Duben, ještě tam budem. Aspoň doufám. Podařilo se mi totiž přečíst strašnou spoustu knih a ráda bych v tom pokračovala.


Mým zásadním problémem byl, jak jsem objevila, výběr knih. Mám jich rozečtených spoustu, ale žádná mě doopravdy nebaví, takže jsem rozečítala stále nové a nové ve snaze najít něco, co mě chytne. Díky karanténě jsem se na násilné dočítání (prozatím) vykašlala a prostě popadla první knihu, která mi v danou chvíli rezonovala. Takže jsem se vrátila k middle grade sérii Leviatan od Scotta Westerfelda, kterou mám doma už několik let v nepřečteném stavu a voilá – 15 kousků za březen je tu!


Celkem jsem se dostala k 5 knihám, 6 audioknihám a 4 komiksům. Ohledně předsevzetí jsem na tom asi takto: Knihy v originále 5/10, všechno audio (a včetně dvou slovenských, tak nevím, jestli neupravím metriku), knihy Terryho Pratchetta 1/4, Non-fiction 2/15 (opět obě audio).


Dále plním Audioknižní výzvu Audiolibrixu, zatím se skóre 9/20 (řádky s otazníkem jsou ve fázi plánu, na Sekáče se chystám hned po Klukovi, co spolkne vesmír).



Ve svém zatím posledním videu jsem nejen shrnula, co jsem přečetla, ale také vylosovala vítězku soutěže a naslibovala, jaká další videa natočím. Takže abych se v tom neztratila, teď v dohledné době nás čeká:


  • Wrap up knih (již online)

  • Wrap up audioknih (dnes natočeno)

  • Wrap up komiksů za dva měsíce (za březen a duben dohromady)

  • Povídání o nominacích na Audioknihu roku

  • Bookhaul za březen – Palmknihy a jejich soutěž o čtečku

  • Bookhaul za březen – ostatní knihy – protože je potřeba v této době podpořit vydavatele. Počítejte, že za duben to bude podobné.


Nemám toho úplně málo, což?


Video se slosováním na konci najdete zde:



V dubnovém kole půjde o Borovicové ostrovy. Ty už bych si taky měla konečně přečíst :-D

Právě čtu:


#wrapup #challenge #Audiolibrix #Audiokniharoku #YouTube #Palmknihy #predsevzeti #steampunk

9 zobrazení
  • White Facebook Icon

Co se tak upsat do newsletteru?

© 2019–2020 Alena Tománková, Česko. alena@kniznibanket.com Proudly created with Wix.com