top of page

Březen, do karantény vlezem

Duben, ještě tam budem. Aspoň doufám. Podařilo se mi totiž přečíst strašnou spoustu knih a ráda bych v tom pokračovala.


Mým zásadním problémem byl, jak jsem objevila, výběr knih. Mám jich rozečtených spoustu, ale žádná mě doopravdy nebaví, takže jsem rozečítala stále nové a nové ve snaze najít něco, co mě chytne. Díky karanténě jsem se na násilné dočítání (prozatím) vykašlala a prostě popadla první knihu, která mi v danou chvíli rezonovala. Takže jsem se vrátila k middle grade sérii Leviatan od Scotta Westerfelda, kterou mám doma už několik let v nepřečteném stavu a voilá – 15 kousků za březen je tu!


Celkem jsem se dostala k 5 knihám, 6 audioknihám a 4 komiksům. Ohledně předsevzetí jsem na tom asi takto: Knihy v originále 5/10, všechno audio (a včetně dvou slovenských, tak nevím, jestli neupravím metriku), knihy Terryho Pratchetta 1/4, Non-fiction 2/15 (opět obě audio).


Dále plním Audioknižní výzvu Audiolibrixu, zatím se skóre 9/20 (řádky s otazníkem jsou ve fázi plánu, na Sekáče se chystám hned po Klukovi, co spolkne vesmír).Ve svém zatím posledním videu jsem nejen shrnula, co jsem přečetla, ale také vylosovala vítězku soutěže a naslibovala, jaká další videa natočím. Takže abych se v tom neztratila, teď v dohledné době nás čeká:


  • Wrap up knih (již online)

  • Wrap up audioknih (dnes natočeno)

  • Wrap up komiksů za dva měsíce (za březen a duben dohromady)

  • Povídání o nominacích na Audioknihu roku

  • Bookhaul za březen – Palmknihy a jejich soutěž o čtečku

  • Bookhaul za březen – ostatní knihy – protože je potřeba v této době podpořit vydavatele. Počítejte, že za duben to bude podobné.


Nemám toho úplně málo, což?


Video se slosováním na konci najdete zde:V dubnovém kole půjde o Borovicové ostrovy. Ty už bych si taky měla konečně přečíst :-D

 

Právě čtu:


17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Komentarze


bottom of page