top of page

Blogerská výzva Knižního banketu

Je to tady – nový rok, nové výzvy, nová očekávání a pro Knižní banket restart v podobě upravené úvodní strany a konečně spuštěné členské sekce.


Větší část loňského roku jsem psala články na popud blogerské výzvy Veroniky, která vede skupinu Na blogu záleží. V průběhu roku ale Veronika změnila směr svého podnikání a mně navíc témata, která vybrala pro závěr roku, příliš nevyhovovala (a pak tu byla ta maličkost s přehršlí práce do práce), takže je tu od října poněkud ticho.


Veronika mě však inspirovala k tvorbě vlastní blogerské výzvy, a to zaměřené speciálně na knižní a knihám nakloněné blogy.


Princip je jednoduchý: Pro rok 2021 jsem sestavila pomyslný kalendář, seznam 24 témat – to znamenám každé dva až tři týdny nový příspěvek, dva články do měsíce, pokud selže veškerá jiná inspirace. Den D je vždy v neděli, tedy v den, kdy jsem po večerech psávala já, takže pokud napíšete nejpozději v uvedený den text na vlastní blog a pošlete mi odkaz, zveřejním proklik k vám společně se svým textem.


Pokud blog (už) nemáte nebo nechcete psát všechna témata, můžeme se domluvit na zveřejnění zde, na Knižním banketu, samozřejmě pod vaším jménem (podmínkou je registrace a svolení k editorskému zásahu).


Byla bych ráda, kdyby vám moje výzva taky pomohla udržovat váš blog aktivní, stejně jako před rokem pomohla Veronika mně. Pokud se rozhodnete do výzvy zapojit jinou cestou, ať už přes Instagram nebo třeba YouTube, nebojte se mi i tak poslat odkaz.


V členské sekci, kam se dostanou registrovaní uživatelé, je možné si témata výzvy stáhnout jako obrázek v plném rozlišení nebo jako PDF.


Kdo se přidá?


 

Příště si dáme shrnutí mého čtenářského roku 2020 a předsevzetí do toho, co právě začíná. Dvojici šablon do Instastories na téma "nej věci roku" najdete ve členské sekci.
35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page