© 2019 by Aya.

Proudly created in 2015

with Wix.com

Czech Republic

  ​Česko

  The Paper Magician

  Charlie N. Holmberg

  Ceony Twill dostudovala školu pro magicky nadané a má se spojit s jedním materiálem, který bude jejím celoživotním posláním. Je naštvaná, že jí byl přidělen zrovna papír, dokud ale nepozná svého mistra, Emeryho Thana.

  Fawkes

  Nadine Brandes

  Guy Fawkes se 5. listopadu 1605 pokusil spáchat atentát na britského krále Jakuba I. Toto je příběh jeho syna, který se musí bez pomoci otce a navíc se zátěží v podobě podivné morové nákazy naučit používat magii a přijít na to, která cesta je ta správná.

  Magic Banquet

  A. E. Marling

  Vítejte na Půlnočním banketu. Toto speciální pozvání smí přijmout pouze šest lidí zároveň. Budou celý večer hodovat, ochutnávat vybrané lahůdky, které nikde jinde nedostanou. Domů se jich však vrátí jen pět.

  The Pale Dreamer

  Samantha Shannon

  Jak Paige Mahoney ke jménu Bledý snílek přišla, popisuje tato novela k sérii Kostičas. Seznamuje fanoušky s prvním úkolem, který jako šestnáctiletá dívka u Sedmi ciferníků dostala. A byl natolik zásadní, že jí vynesl důležitou pozici v gangu.

  Clean

  Juno Dawson

  Lexi Volkov má na první pohled všechno, co si dospívající dívka může přát: bohatého otce, přísun k neomezeným radovánkám, starostlivého bratra, společenského přítele. Jak se ale stalo, že málem zemřela na předávkování a skončila v luxusní léčebně?